Praktyczne informacje o zatrudnieniu w Viktech : Viktech

Praktyczne informacje o zatrudnieniu w Viktech

Dowiedz się jak wyglądają sprawy organizacyjne w Viktech – kiedy dostaniesz wypłatę, jak raportować czas pracy oraz jak zgłosić chorobę lub wnioskować o urlop.

 

Wypłata i obliczanie wynagrodzenia

Wynagrodzenie wypłacane jest co dwa tygodnie w walutach: EURO, na konto walutowe lub w koronach duńskich, na konto duńskie. Obliczenie wynagrodzenia opiera się na elektronicznym zgłoszeniu przez pracownika przepracowanych godzin, na jego osobistej stronie internetowej w systemie Viktime, najpóźniej w poniedziałek, następujący po raportowanym tygodniu. Aby mieć pewność, że otrzymasz zapłatę na czas, zarejestruj swoje godziny pracy w wymaganym terminie.

 

Raportowanie czasu pracy

Pracownik raportuje przepracowane godziny pracy na swoim osobistym profilu w systemie Viktime do końca danego tygodnia. Aby mieć pewność, że otrzymasz zapłatę na czas, zarejestruj swoje godziny pracy w wymaganym terminie.

 

Choroby i zgłaszanie nieobecności w pracy

W przypadku nieobecności w pracy podyktowanej niedyspozycją należy dzwonić do Viktech codziennie maksymalnie do godziny 9.00. SMS oraz e-mail nie są akceptowalnymi sposobami zgłaszania nieobecności.

 

Urlopy

W przypadku planowania urlopu, należy zadzwonić do osoby kontaktowej w Viktech, oraz do przełożonego na budowie. SMS oraz e-mail nie są akceptowanymi sposobami zgłaszania urlopu. Wniosek o dłuższy urlop należy złożyć co najmniej 4 tygodnie przed pierwszym dniem urlopu.

 

Poufność

Pracownik jest zobowiązany do zachowania poufności. Poufność obowiązuje zarówno w trakcie, jak i po ustaniu zatrudnienia w Viktech. Obejmuje wszystkie informacje, które pracownik zdobył w trakcie swojej pracy w firmie Viktech. Dotyczy to również informacji i wiedzy o klientach.

 

Narzędzia

Viktech wyposaża swoich pracowników w niezbędny zestaw wysokiej klasy narzędzi i sprzęt zapewniający bezpieczeństwo podczas pracy. W przypadku odnotowania utraty narzędzi lub wyposażenia ochronnego, należy natychmiast powiadomić konsultanta Viktech. Narzędzia i sprzęt ochronny, w tym również wadliwe urządzenia, pozostają własnością Viktech i muszą zostać zwrócone po ustaniu zatrudnienia.

 

Aplikuj

Poprzedni wpis Następny wpis
W firmie Viktech otrzymuję wiele ofert i mogę wybierać takie, które będą dla mnie ciekawym wyzwaniem. Dla mnie to ważny element życia zawodowego.

Emad Bielawska

elektryk

Viktech to świetne miejsce pracy. Mogę zajmować się różnymi zadaniami, a ponadto dobrze się dogadujemy. Mam tutaj wiele urozmaiceń i dzięki temu moja praca jest ciekawsza.

Jonas Linding

stolarz

Współpraca z Viktech przebiega świetnie, po części dlatego, że jasno uzgodniliśmy, kiedy potrzebuję porozmawiać lub kiedy potrzebuję wziąć krótki urlop. Według mnie to się sprawdza doskonale. Gdyby tak nie było, nie pracowałbym z firmą Viktech przez pięć lat.

Jeroen Smit

elektryk

Zawsze mogę liczyć na pomoc konsultanta Viktech. On pomaga mi wszystko załatwić. Ogromnym ułatwieniem dla mnie jest to, że komunikacja między nami odbywa się bezpośrednio.

Marcin Pastusiak

malarz

Bardzo lubię wszechstronność oferowanych prac, a poza tym po raz pierwszy w życiu mogę wykonywać zlecenia jedno zaraz po drugim. Mój osobisty opiekun w firmie Viktech dba o to, aby zawsze czekała na mnie kolejna praca.

Jacob Jacobsen

stolarz

Nasz blog