Konto w Urzędzie Skarbowym SKAT - Viktech : Viktech

Konto w Urzędzie Skarbowym SKAT

Pracując w Danii powinieneś mieć dostęp do swojego konta osobistego w Urzędzie Skarbowym SKAT. Znajdziesz tam istotne informacje, m. in. o tym czy karta podatkowa została wystawiona, jaka jest wysokość karty podatkowej oraz roczne rozliczenie podatku. A jeśli posiadasz nadpłatę podatku, na koncie będzie informacja, kiedy zostanie ona zwrócona.

 

Jak możesz uzyskać dostęp do swojego konta indywidualnego SKAT?

Do zalogowania na SKAT potrzebujesz numer CPR oraz hasło (Tastselv kode). Jeśli logujesz się po raz pierwszy nie masz jeszcze nadanego hasła. Musisz je zamówić, za pierwszym razem hasło listem przyjdzie na Twój adres zameldowania w Polsce w ciągu 14 dni od zamówienia.

Wejdź na stronę SKAT, wpisz swój CPR bez myślnika i kliknij FORTSAET

List z hasłem zostanie dostarczony na Twój adres zameldowania w ciągu 14 dni. Aby potwierdzić kliknij FORTSAET

Gdy już otrzymałeś 8 – cyfrowy kod listem, możesz zalogować się na swoje konto SKAT.

Wpisz swój CPR (bez myślnika) i otrzymany listem kod. Następnie kliknij FORTSAET

Utwórz nowe hasło (od 8 do 16 znaków). Nowe hasło wpisz dwa razy, następnie kliknij FORTSAET

Otrzymasz potwierdzenie zmiany hasła, kliknij FORTSAET.

Pierwsze logowanie na SKAT

Zalogowałeś się poprawnie na swoim koncie SKAT, w pierwszej kolejności musisz zaktualizować dane – numer telefonu oraz adres e-mail, kliknij “ret kontaktoplysninger” w prawym górnym rogu.

Następnie wpisz swój adres e-mail oraz numer telefonu (dwukrotnie), następnie kliknij. Gem

Twoje informacje są już aktualne. Może zdarzyć się, że zapomnisz hasła do SKAT, wtedy będziesz mógł je zamówić na swój adres e-mail.

Gdzie na SKAT znajdują się informacje odnośnie rozliczenia podaktu?

W celu sprawdzenie rozliczenia kliknij Se årsopgørelsen

Kwota na zielono oznacza zwrot, na czerwono niedopłatę podatku.

W celu naniesienia zmian (ulg) należy kliknąć Ret årsopgørelsen / oplysningsskemaet.

Aplikuj

Poprzedni wpis Następny wpis
W firmie Viktech otrzymuję szeroki wybór ofert i mogę wybierać takie, które stanowić będą dla mnie wyzwanie. Dla mnie jest to ważny element życia zawodowego.

Emad Bielawska

elektryk

Viktech to świetne miejsce pracy. Mogę zajmować się różnymi pracami, a ponadto dobrze się dogadujemy. Mam tutaj wiele urozmaiceń i dzięki temu moja praca jest bardziej przyjemna.

Jonas Linding

stolarz

Współpraca z Viktech przebiega doskonale, po części dlatego, że jasno uzgodniliśmy, kiedy potrzebuję porozmawiać i kiedy potrzebuję wziąć krótki urlop. Według mnie to się sprawdza doskonale. Gdyby tak nie było, nie pracowałbym z firmą Viktech przez pięć lat.

Jeroen Smit

elektryk

Zawsze mogę liczyć na pomoc konsultanta Viktech. On pomaga mi wszystko załatwić. Ogromnym ułatwieniem dla mnie jest to, że komunikacja między nami odbywa się w bezpośredni sposób.

Marcin Pastusiak

malarz

Bardzo lubię wszechstronność oferowanych prac, a poza tym po raz pierwszy w życiu mogę wykonywać zlecenia jedno zaraz po drugim. Mój osobisty opiekun w firmie Viktech dba o to, aby zawsze czekała na mnie kolejna praca.

Jacob Jacobsen

stolarz

Nasz blog